FOR THE CONVENIENCE OF OUR CLIENTS WE ARE CURRENTLY TRANSLATING OUR SHOP INTO POLISH. THERE WILL BE MORE LANGUAGE VERSIONS COMING SOON. THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING :)
0 Cart
Added to Cart
  You have items in your cart
  You have 1 item in your cart
  Total
  Check Out Continue Shopping
  Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, czym jest lulo - to tropikalny owoc, o nieco cytrusowym smaku, który rośnie w północno-zachodnim regionie Ameryki Południowej, Jego smak jest bardzo charakterystyczny, można go porównać do kombinacji ananasa z limonką i rabarbarem. To doskonałe źródło witamin stale przypomina nam o smakach tropiku, który nieustannie darzymy miłością - już od ponad 20 lat! Jeśli przetniecie lulo na pół, Waszym oczom ukarze się wyraźnie zarysowany podział na 4 części - jak 4 kierunki świata - północ, południem wschód, zachód - zupełnie jak na kuli ziemskiej. Zarażeni podróżnym bakcylem przyglądając się uważnie lulo skojarzyliśmy go z planetą.
  Nie było już zatem odwrotu :) geneza marki luloplanet wiele mówi o nas samych.

   

  NASZA MISJA

  TO:

   NIESIENIE BEZPOŚREDNIEJ POMOCY RZEMIEŚLNIKOM Z ODLEGŁYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA, KTÓRZY TEGO POTRZEBUJĄ.

  SZERZENIE WIEDZY O TECHNIKACH RĘKODZIELNICZYCH I ŁĄCZENIE KULTUR POPRZEZ WSPÓŁPRACĘ ARTYSTYCZNĄ POMIĘDZY TWÓRCAMI Z KARAIBÓW, AMERYKI ŁACIŃSKIEJ I EUROPY.

  TWORZENIE I DOSTARCZANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW W PRZEJRZYSTY SPOSÓB KLIENTOM NA CAŁYM ŚWIECIE.

   

  KIM JESTEŚMY?

  Luksusową marką, która stawia na bezpośrednią współpracę z rzemieślnikami.

  Odwiedzamy ich regularnie,  z wieloma zawarliśmy przyjaźnie. Sprzyja nam także technologia, która pozwala nam nie tylko prowadzić z nimi rozmowy, ale także obserwować ich przy pracy i zgłaszać nasze uwagi do projektów w czasie rzeczywistym.

  Wzory naszych akcesoriów to odzwierciedlenie tradycji w nowoczesnym wydaniu.

  Jesteśmy także firmą rodzinną, która z sukcesami już od kilku lat wciela w życie zasady fairtrade i slow fashion przy współpracy z naszymi twórcami i zaprzyjaźnionymi fundacjami.


  CO ROBIMY?

  Każdy produkt, który oferujemy jest w 100% ręcznie robiony na szydełku, tkany, ręcznie ozdabiany, malowany, a także szyty.

  To rezultat wiedzy naszych artystów na temat tradycyjnych technik rzemieślniczych i wzorów przekazywanych z pokolenia na pokolenie, niejednokrotnie z rodziców na dzieci.

  Przekształcamy tradycyjne etniczne kreacje w dobra luksusowe przy wykorzystaniu współczesnej technologii, wysokiej jakości materiałów, naszego poczucia estetyki i naszego postrzegania świata.

  Jako firma odpowiedzialna społecznie, część zysków przekazujemy na poprawę jakości życia naszych indiańskich współpracowników, ich rodzin a także całych społeczności.

  Nie pozostajemy przy pustych deklaracjach a naszą pomoc dokumentujemy.