FOR THE CONVENIENCE OF OUR CLIENTS WE ARE CURRENTLY TRANSLATING OUR SHOP INTO POLISH. THERE WILL BE MORE LANGUAGE VERSIONS COMING SOON. THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING :)
0 Cart
Added to Cart
  You have items in your cart
  You have 1 item in your cart
  Total
  Check Out Continue Shopping
   

  luloplanet jest firmą rodzinną o słowiańsko-latynoskich korzeniach, w której łączymy fascynacje w obszarze społecznie odpowiedzialnego biznesu, podróży oraz zrównoważonej mody.
  Od 2015 roku sprowadzamy wysokiej jakości rękodzieło z obszaru Karaibów i Ameryki Łacińskiej.
  Jesteśmy w tym zakresie pionierami w Europie Środkowo-Wschodniej.
  Współpracujemy bezpośrednio z lokalnymi twórcami odnosząc się z wielkim szacunkiem do ich kunsztu. Rozwijając relacje biznesowe wspieramy mikro przedsiębiorczość m.in. wśród indiańskich wspólnot etnicznych Kolumbii, Wenezueli i Panamy. Prowadzimy działalność odpowiedzialną społecznie.
  Od niedawna tworzymy kreatywną kooperatywę z artystami i rzemieślnikami z różnych zakątków świata, która pozwala nam na produkcję  limitowanych kolekcji wyjątkowych, akcesoriów luksusowych.
  Stawiamy na unikalne połączenie współczesnych trendów z tradycyjnym wzornictwem.
  Podróżując od wielu lat - odwiedziwszy razem jak dotychczas ponad 50 krajów gromadzimy doświadczenia i pozytywne emocje, które towarzyszą nam zarówno w kontaktach z twórcami, jak i klientami na całym świecie.

  Przekształcenie naszych pasji w biznes było naturalną konsekwencją naszych wieloletnich działań. Przez kilka lat nasze artykuły gościły regularnie na łamach magazynów podróżniczych m.in: National Geographic Traveler, Voyage, All Inclusive & Poznaj Świat. Z niektórymi tytułami współpracujemy do dziś.

  W księgarniach znajdziecie m.in. kilka edycji przewodników Wydawnictwa Pascal o Dominikanie, które także znajdują się w naszym portfolio.

  Jeśli pragniecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszego postrzegania świata, możecie śledzić blog Caribeya. Pierwszy post ukazał się ponad 11 lat temu. Podróże są dla nas źródłem nieustannych inspiracji, a kolekcje, które Wam oferujemy są tego odzwierciedleniem.