FOR THE CONVENIENCE OF OUR CLIENTS WE ARE CURRENTLY TRANSLATING OUR SHOP INTO POLISH. THERE WILL BE MORE LANGUAGE VERSIONS COMING SOON. THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING :)
0 Cart
Added to Cart
  You have items in your cart
  You have 1 item in your cart
  Total
  Check Out Continue Shopping

  luloplanet to firma rodzinna o słowiańskich i latynoskich korzeniach, która łączy fascynację biznesem zaangażowanym społecznie, podróżami i zrównoważoną modą.

   

  Od 2015 roku zajmujemy się kreacją i dystrybucją akcesoriów etnicznych. Jako pierwsi w Europie Środkowo-Wschodniej i jak dotychczas jedyni w tym regionie - współpracujemy bezpośrednio z rdzennymi społecznościami Indian Wayuu i Embera w Kolumbii, Wenezueli i Panamie.

  Markę luloplanet noszą obecnie Klientki nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach Europy, w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, w Azji i na Bliskim Wschodzie.

  Klientki, które cenią sobie najwyższą jakość wykonania, oryginalne wzory, a przy tym świadomie wybierające produkty, których pochodzenie  jest im znane.

  Sprawia nam ogromną radość, iż luloplanet jest reprezentowane przez tak wiele Ambasadorek Zrównoważonej Mody.

  Krótkie serie i limitowane edycje dla osób wrażliwych na piękno – to esencja naszej działalności.

   

  Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące naszych promocji, śledź nas tutaj lub dołącz do naszej listy mailingowej:

  https://www.facebook.com/luloplanet/
  https://www.instagram.com/luloplanet/

  Wyślij nam wiadomość e-mail na adres office@luloplanet.com lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru telefonu: +48502331282, czy też komunikatorów WhatsApp oraz Messenger jeśli masz jakieś pytania do nas.  
   
  Posługujemy się językiem polskim, angielskim oraz hiszpańskim.
   
  Akceptujemy płatności Paypal, przelewy bankowe na konto naszej firmy, przekazy Western Union oraz gotówkę, jeśli chcesz odebrać swoje zamówienie osobiście.

  Wszystkie towary są wysyłane jako przesyłka priorytetowa z numerem śledzenia.

  Miło nam cię poznać!
  Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu.